Periyodik Çatı Dere Temizliği 

Çatı temizliği,Dere demizliği Periyodik olarak yılda iki ,üç defa temizlenmesi gerekmektedir.

Bedir Çatı firması ;

Fabrika çatısı,işyeri çatısı,konut çatısı,site çatısı gibi alanlarınızın çatı ve dere temizliklerini uzman ekibimiz ile tüm isg kurallarına uyarak ve titizlik ile yapmaktayız.

Çalışan personelimizin yüksekte çalışma belgesi,mesleki yeterlilik belgesi ,isg evrakları tam olup emniyet kemeri,sok tutucu aparatı,çelik halatları,yıkama makinesi gibi ekipmanları kullanarak hizmet vermekteyiz.

Çatı temizlik bakım formu;

Firmamız yıllık periyodik sözleşmesi yaparak her yapılan temizlikte sizlere periyodik bakım iş teslim formu vermektedir.bu form sayesinde temizlik işlerinin takibi ve belgelendirmesi yapılmaktadır.

Periyodik temizlik fiyatları ; 

Yapılan keşif sonucunda çatınızın metrekare sine göre. 

Çatı yüzeyinin fiziki ve kirlilik durumuna göre.

Çıkacak molozun bertarafı ve indirilmesine göre .

Derelerin genişliğine,doluluğuna göre. 

Değerlendirilip yapılacak işleri ve teknik detayları yazan fiyat teklifimizi sizlere sunmaktayız.

 

Çatı Dere Temizliği Avantajları; 

Çatı yüzeyinin ve derelerin temizlenmesi su giderlerinin açık kalarak su taşması engellenir.

Çatı yüzeyindeki yabancı serbest malzemeleri kuvvetli rüzgarda uçarak aşşağıdaki  insan ve diğer eşyaların zarar görmemesini sağlar.

Dere içerisi temizliği giderlerin tıkanmaması ve içerisindeki çamur ile birlikte diğer yabancı maddelerin olmasından dolayı dere izolasyonunun zarar görmesi engellenir.

Çalışan ekiplerimiz temizlik esnasında çatı ve derelerdeki hasarlı olan kısımların tespitlerini yaparak ilgili kişilere resim ve gerekli teknik bilgiyi vererek ileride oluşacak su kaçaklarının önüne geçilmektedir.   

Uygulama Videoları

Videolar